MEKSYK. Stolica i okolice

Dodane dnia 2015.03.16

Galeria dotyczy kraju:MEKSYK

01- Meksyk. Starówka - Zócalo
01- Meksyk. Starówka - ZócaloKliknij obrazek aby powiększyć

MEKSYK. Stolica i okolice

Komentarze

Świetnezdjęcia

Zdjęcie 44 -> prawie jak na betonkach :)

Dzięki za piękne zdjęcia!

Jak w tytutule

:)

Grześku, to nie piekne zdjęcia, tylko same widoki tak pieknie się skomponowały. Dziś właśnie myśleliśmy o Peru i Waszym raju. Pamiętasz może jakie były składniki naturalnego deodorantu który dla nas sporządziliście?

Hola Krzyś! Jak fajnie, że

Hola Krzyś! Jak fajnie, że ciągle nas pamiętacie! My często Was wspominamy i opowiadamy o Was ludziom zawsze, gdy nadarzy się sposobność. Nasz raj rozwija się dobrze, remontujemy domek i tymczasowo mieszkamy w drugim. Mamy sporo fajnych zajęć i żaden dzień nie przypomina poprzedniego. Ze zgrozą przeczytalismy o Waszych przygodach w Ameryce Centralnej i mamy nadzieję, że już nigdy coś podobnego się Wam nie przydarzy. Trzymamy kciuki! Co do dezodorantu, jest super, nieprawdaż? Receptura bardzo prosta: w równych (objętościowo) ilościach zmieszać: sodę oczyszczoną (dwuwęglan sodu), mąkę kukurydzianą i oliwę z oliwek. Opcjonalnie można dodać jakiś olejek zapachowy. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy. Uściskaj od nas Adelkę. Kochamy Was, Enforosa & GregPS. Piszcie lub dawajcie znaki życia nieco częściej, plizzz... Nie muszą to być piękne teksty, jakimi nas raczyliście wcześniej, po prostu krótka notka, parę zdjęć, ot i wszystko...

ja też bym chciał

żebyście do mnie pisali ;) Pozdrowienie :)

44

To było na betonkach :)

Ciekawe, że to napisałeś, bo

Ciekawe, że to napisałeś, bo mi też 44 wpadło w oko, ale przez ten Krzycha spiderman's grip :-) Krzychu, bardzo dobrze, health and safety first!
Widok wulkanu na 78 jest... jakby to określić... zarazem wspaniały, ale i budzący grozę. O ile jest to wulkan? Wygląda typowo... Tak czy owak, wolę widok koliberka na zdjęciu ostatnim.
Pozdro i wszystkiego dobrego z okazji pięciu lat w drodze, kochani! Widzę, że spóźniłem się o ponad 20 dni, ale przy pięciu latach to zaledwie troszkę ponad 1%. 
Buziaki!

Wielkie Dzięki!

Bardzo dziekujemy za życzenia! Zdjęcie 78. Wulkan Popocatépetl zwany El Popo ( azt. Dymiąca Góra ), tak jak pisałeś jest wspaniały i budzący grozę zarazem. Ostatni raz wybuchł 22 listopada 2003 roku. Dla mnie to było niezwykłe przeżycie wpatrywać się w tę majestatyczną górę.

Meksyk

Adela zdjecia piekne, ale Twoje dlugie wlosy piekniejsze

Ada, Ty niewątplowie

Ada, Ty niewątplowie potrafiłabyś kogoś zagadać na śmierć :D

zdjęcia

Zdjęcia przepiękne - opowiadają więcej niż słowo pisane:)
Krzysztof Potocki

Widze,ze

Adelka wlosow nie obcielas! A te bogate dzielnice Meksyku, to chyba specjalnie dla Macka :-) Buziaki! I Wesolych Swiat!